.

כמעט שם! אנא מלא את הטופס לגישה מידית!

לכניסה ישירה לקבוצת הוואטסאפ (ללא עלות) השאר פרטים כאן  >>>

-יורם ברזני מציג-
קבוצת הוואטסאפ היחידה בישראל שמלמדת הכל על מסחר אלגוריתמי ואוטומטי מבוסס מערכות AI!

בוא והיחשף לתוכן בלעדי שאני (יורם) לאחר 23 שנה בשוק ההון לא משתף בשום מקום אחר:

כל המידע החדש שאתה צריך לדעת על מסחר אלגוריתמי מבוסס AI בארץ ובעולם

מהם הכלים שהשחקנים הגדולים משתמשים בהם בשביל לשמור על הונם ובו זמנית להכפיל אותו?

מעקב חי אחר תוצאות המסחר של תוכנת ׳ALGOIN AI׳

ניתוח התנודתיות בשוק באמצעות "שעוני הפחד" הניתנים ללא עלות לחברי הקבוצה

הצצה לתוך קבוצות הוואטסאפ הסגורות של בוגרי אלגואין

בלי להיות גאון פיננסי, בלי להשקיע שעות ארוכות מול המחשב
ובלי לבצע ניתוחי שווקים או מניות

הקבוצה מתאימה למשקיעים ותיקים ומתחילים!

"רגע. מי אתה יורם ברזני? ולמה שאני אקשיב לך בכלל..."

בבניין הנאסד"ק - מתוך טקס הפתיחה

אם אתה עדיין לא מכיר אותי
אז נעים מאוד, שמי יורם ברזני.

אני עוסק במחקר, פיתוח ויישום של מסחר אלגוריתמי בשוק המניות בארה"ב במשך כ-21 שנה.

ההתמחות שלי היא בנייה של מערכות מסחר אוטומטיות שמנתחות את שוק המניות על בסיס התנודתיות, וסוחרות בניירות ערך הקשורים לתנודתיות ולמדדים העיקריים.

תוצאות המסחר של המערכות שלי הן מהטובות בתחומן בעולם והן מגיעות (לפי דיווחים של המשתמשים) לעשרות אחוזים, ולעיתים גם מעל ל-100% בשנה!

אני עוסק בשוק ההון כבר מעל ל- 23 שנים, ניסיתי כל דרך אפשרית ליצור תוכנה שתוכל להרוויח באופן קבוע (והרבה) ושתהיה גם אוטומטית לחלוטין ובדרך חוויתי אתגרים רבים.

לבסוף, לאחר זמן רב והמון השקעה, הצלחתי ליצור את התוכנה המושלמת שגם יכולה להרוויח כסף באופן קבוע וגם דורשת רק דקה אחת לתפעול ביום וזאת לאחר שכיוונו אותה במהלך הסדנה לפי רמת הסיכוי/סיכון המתאימה לנו ולפי סכום הכסף שאנו מתכננים להשקיע.

הקבוצה מתאימה למשקיעים ותיקים ומתחילים!

על פי דרישת הרשות לניירות ערך חשוב לדעת, להבין ולהסכים לכך שהמנטור ו/או החברה שבבעלותו אינם בעלי רישיון מכוח חוק הייעוץ ואינם עוסקים במתן שירותי ייעוץ, בשיווק השקעות ובניהול תיקים כהגדרתם בחוק. יורם ברזני, במישרין או בעקיפין , עושה את מירב המאמצים בכדי להכשיר את תלמידיו להיות סוחרים מצליחים ורווחיים בשוק ההון. יחד עם זאת, הוא לא יהיה אחראי בשום צורה שהיא לנזק ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתוכנה ו/או בשאר חומרי הלימוד באופן מלא או חלקי, ככל שייגרם. כל הנתונים המתפרסמים במסגרת הסדנה ולאחריה ובכל דרך פרסום בדבר ניירות ערך מכל סוג, מדדים וכיוצא באלה, הם לצורכי הלימוד בסדנה בלבד ואינם מהווים ייעוץ, ניהול תיקים או המלצה כלשהי למסחר בניירות ערך או לסחר מסוג כלשהו. התכנים המועברים במסגרת הסדנה ולאחריה אינם מהווים תמריץ ו/או המלצה ו/או ייעוץ לפעול בדרך כלשהי בשוק ההון. התכנים אינם מהווים תחליף לייעוץ השקעות אישי המתחשב בנתונים ובצרכים של כל אדם ואינם מתיימרים לייעץ בדרך כלשהי בדבר פעולות בשוק ההון. תוצאות עבר על סמך אופטימיזציה ומבחנים שונים אינן מהוות ערובה או מדד כלשהו לתוצאות ותשואות עתידיות. התוצאות המוצגות יכולות להיות תוצאה של מסחר אמיתי, מסחר במצב סימולציה או תוצאות של בדיקה לאחור ואין בתוצאות אלו בשום פנים ואופן בכדי להבטיח תוצאות דומות או תוצאות כלשהן במסחר עם תוכנת אלגואין. פעילות בשוק ההון דורשת יידע, הבנת סיכונים ומיומנות והיא אינה מתאימה לכל אדם ועשויה להיות כרוכה בהפסדים כספיים ניכרים. אין בשימוש בתוכנה ו/או בשאר חומרי הלימוד כערובה להשגת תשואה חיובית כלשהי.

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.