.

כמעט שם! אנא מלא את הטופס לגישה מידית!

לקבלת פרטים נוספים השאירו פרטים כאן ונציג יחזור אליכם!

(יורם ברזני, מנכ"ל "אלגואין")

צפו בסיפורים אישיים של התלמידים שלנו ומה יש להם לומר על תוכנת המסחר "אלגואין" 

נעים, סוחר כ-6 שנים בשוק ההון מספר: "אלגואין שינתה לי את החיים. אני נוסע לחו"ל והמערכת סוחרת בשבילי ומרוויחה!"

יריב, סוחר כשנה עם תוכנת אלגואין מספר: "התוכנה בעצם סוחרת לבד, לא צריך להיות ליד המחשב, פותחים אותו בתחילת המסחר וסוגרים בסיום..."

אייל, לאחר ניסיון של 30 שנה בשוק ההון במסחר ידני, מחליט לעזוב את הכל ולעבור למסחר אוטומטי:

אבי פרג'ון, סוחר כשנתיים וחצי בשוק ההון, מספר על אלגואין: "המערכת נותנת לך להפסיד קצת, אבל להרוויח הרבה!"

חשיפה למה שקורה באמת בקבוצת הוואטסאפ של בוגרי הסדנה

דרור סמואלוב מספר על הניסיון שלו עם אלגואין: "מדובר במערכת ברמה מאוד גבוהה, שהדבר המרכזי שהיא יודעת לספק (מעבר לביצועים) זה בעיקר שקט נפשי למשקיע..."

עמית, סוחר כ-4 שנים בשוק ההון, מצטרף לאלגואין לאחר שבזבז המון שעות מול המחשב בניסיון לסחור באופן ידני:

אבי שקד, כיום מעניק תמיכה לתלמידי אלגואין, מספר על התוכנה: "התוכנה יכולה להכנס לעסקה, לצאת ממנה, לצאת ברווח או לצאת בהפסד, אבל תמיד הרווח יהיה פי 2 או פי 2 וחצי מההפסד!"

גרף תוצאות של אחד התלמידים:

כל שורה זאת עסקה שבוצעה בחשבון של תלמיד בכסף אמיתי, הרווח של העסקאות מוקף:

יעקב צור:

משה חי:

אשר:

אופיר טל:

ניר:

סלע:

בועז:

נועם:

גדי, תלמיד שגר בצרפת שולח לי את ההודעה הבאה (שווה קריאה):

גל:

משה:

תומר:

אייל:

לקביעת שיחת ייעוץ עם מומחה ההשקעות שלנו:

הסדנה מתאימה למשקיעים ותיקים ומתחילים!
אין צורך בידע מוקדם או השקעה כספית גבוהה

על פי דרישת הרשות לניירות ערך חשוב לדעת, להבין ולהסכים לכך שהמנטור ו/או החברה שבבעלותו אינם בעלי רישיון מכוח חוק הייעוץ ואינם עוסקים במתן שירותי ייעוץ, בשיווק השקעות ובניהול תיקים כהגדרתם בחוק. יורם ברזני, במישרין או בעקיפין , עושה את מירב המאמצים בכדי להכשיר את תלמידיו להיות סוחרים מצליחים ורווחיים בשוק ההון. יחד עם זאת, הוא לא יהיה אחראי בשום צורה שהיא לנזק ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתוכנה ו/או בשאר חומרי הלימוד באופן מלא או חלקי, ככל שייגרם. כל הנתונים המתפרסמים במסגרת הסדנה ולאחריה ובכל דרך פרסום בדבר ניירות ערך מכל סוג, מדדים וכיוצא באלה, הם לצורכי הלימוד בסדנה בלבד ואינם מהווים ייעוץ, ניהול תיקים או המלצה כלשהי למסחר בניירות ערך או לסחר מסוג כלשהו. התכנים המועברים במסגרת הסדנה ולאחריה אינם מהווים תמריץ ו/או המלצה ו/או ייעוץ לפעול בדרך כלשהי בשוק ההון. התכנים אינם מהווים תחליף לייעוץ השקעות אישי המתחשב בנתונים ובצרכים של כל אדם ואינם מתיימרים לייעץ בדרך כלשהי בדבר פעולות בשוק ההון. תוצאות עבר על סמך אופטימיזציה ומבחנים שונים אינן מהוות ערובה או מדד כלשהו לתוצאות ותשואות עתידיות. התוצאות המוצגות יכולות להיות תוצאה של מסחר אמיתי, מסחר במצב סימולציה או תוצאות של בדיקה לאחור ואין בתוצאות אלו בשום פנים ואופן בכדי להבטיח תוצאות דומות או תוצאות כלשהן במסחר עם תוכנת אלגואין. פעילות בשוק ההון דורשת יידע, הבנת סיכונים ומיומנות והיא אינה מתאימה לכל אדם ועשויה להיות כרוכה בהפסדים כספיים ניכרים. אין בשימוש בתוכנה ו/או בשאר חומרי הלימוד כערובה להשגת תשואה חיובית כלשהי.

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.